Naslovnica Dramska grupa
Dramska grupa

Naša župa poziva djecu od 6 do 13 godina da se pridruže uhodanoj ekipi malih glumaca koji već sedam godina vesele svojim blagdanskim predstavama i izvedbama.

Mi predstavljamo na suvremeni način. Mi glumimo duhom i duhovito. Odlazimo na katehetska natjecanja, putujemo i slavimo Riječ Božju kroz interaktivne i zabavne predstave.

PROBE: subotom u 10.00 sati

VODITELJICA: Irena Kolar, dramska pedagoginja

PRIJAVE: kod voditeljice Irene na091 1522 815 ili u župnom uredu kod župnika

NEDJELJA MUKE GOSPODNJE - CVJETNICA

Mt 26, 14 – 27, 66 (kraća verzija)

Od šeste ure nasta tama po svoj zemlji – do ure devete. O devetoj uri povika Isus iza glasa: »Eli, Eli, lema sabahtani?« To će reći: Bože moj, Bože moj, zašto si me ostavio? A neki od nazočnih, čuvši to, govorahu: »Ovaj zove Iliju.« I odmah pritrča jedan od njih, uze spužvu, natopi je octom, natakne je na trsku i pruži mu piti. A ostali rekoše: »Pusti da vidimo hoće li doći Ilija da ga spasi.« A Isus opet povika iza glasa i ispusti duh.

I gle, zavjesa se hramska razdrije odozgor dodolje, nadvoje; zemlja se potrese, pećine se raspukoše, grobovi otvoriše i tjelesa mnogih svetih preminulih uskrsnuše te iziđoše iz grobova nakon njegova uskrsnuća, uđoše u sveti grad i pokazaše se mnogima. A satnik i oni koji su s njime čuvali Isusa, vidjevši potres i što se zbiva, silno se prestrašiše i rekoše: »Uistinu, Sin Božji bijaše ovaj.«

Svete mise ne služe se s narodom do daljnjega.