Mješoviti zbor

Veliki mješoviti zbor ''Marijan Mihelčić'' je duša svega što se događa u župi sv. Obitelji. Zbor nosi ime svoga prethodnika svećenika Marijana Mihelčića koji je prvi oformio zbor u ovoj župi i njime ravnao preko 40 godina.

Dolaskom s. Lucijane Bobaš u župu sv. Obitelji 1988 g. zbor je nastavio svoje djelovanje. Iz poštovanja prema svom prethodniku zboru daje ime ''Marijan Mihelčić na što su članovi zbora i župa vrlo ponosni. Aktivnost zbora se očituje kroz nastupe kao smotre župnih zborova, nastupali su na nekoliko dobrotvor­nih koncerata u vrijeme Domovinskog rata, često su pjevali na nedjeljnim sv. misama preko Katoličkog radija i radija Marije za starije i bolesne. Aktivnost zbora je ipak najizraženija u zbivanjima župne za­jednice: kod raznih svečanosti u župi i svakodnevne župne sv. mise. Zbor je objavio i nosač zvuka pod imenom ''Sveta Obitelj, čuj srca nam glas'' 2002.

Starosna dob zbora je raznolika. To je znak da smo u crkvi svi jedno baš kao u obitelji. Zbor broji oko 35 članova: ženskih i muških glasova.

PROBE: petkom u 19.30 sati

VODITELJICA ZBORA: s. Lucijana Bobaš

Mk 13, 24-32

U ono vrijeme: Reče Isus svojim učenicima: »U one dane, nakon velike nevolje, sunce će pomrčati i mjesec neće više svijetljeti, a zvijezde će s neba padati i sile će se nebeske poljuljati. Tada će ugledati Sina Čovječjega gdje dolazi na oblacima s velikom moći i slavom. I razaslat će anđele i sabrati svoje izabranike s četiri vjetra, s kraja zemlje do na kraj neba. A od smokve se naučite prispodobi! Kad joj grana već omekša i lišće potjera, znate: ljeto je blizu. Tako i vi kad vidite da se to zbiva, znajte: blizu je, na vratima! Zaista, kažem vam, ne, neće uminuti naraštaj ovaj dok se sve to ne zbude. Nebo će i zemlja uminuti, ali riječi moje ne, neće uminuti. A o onom danu i času nitko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin, nego samo Otac.«