Mješoviti zbor

Veliki mješoviti zbor ''Marijan Mihelčić'' je duša svega što se događa u župi sv. Obitelji. Zbor nosi ime svoga prethodnika svećenika Marijana Mihelčića koji je prvi oformio zbor u ovoj župi i njime ravnao preko 40 godina.

Dolaskom s. Lucijane Bobaš u župu sv. Obitelji 1988 g. zbor je nastavio svoje djelovanje. Iz poštovanja prema svom prethodniku zboru daje ime ''Marijan Mihelčić na što su članovi zbora i župa vrlo ponosni. Aktivnost zbora se očituje kroz nastupe kao smotre župnih zborova, nastupali su na nekoliko dobrotvor­nih koncerata u vrijeme Domovinskog rata, često su pjevali na nedjeljnim sv. misama preko Katoličkog radija i radija Marije za starije i bolesne. Aktivnost zbora je ipak najizraženija u zbivanjima župne za­jednice: kod raznih svečanosti u župi i svakodnevne župne sv. mise. Zbor je objavio i nosač zvuka pod imenom ''Sveta Obitelj, čuj srca nam glas'' 2002.

Starosna dob zbora je raznolika. To je znak da smo u crkvi svi jedno baš kao u obitelji. Zbor broji oko 35 članova: ženskih i muških glasova.

PROBE: petkom u 19.30 sati

VODITELJICA ZBORA: s. Lucijana Bobaš

Mk 6, 7-13

U ono vrijeme: Dozva Isus dvanaestoricu te ih poče slati dva po dva dajući im vlast nad nečistim dusima. I zapovjedi im da na put ne nose ništa osim štapa: ni kruha, ni torbe, ni novaca o pojasu, nego da nose samo sandale i da ne oblače dviju haljina. I govoraše im: »Kad uđete gdje u kuću, u njoj ostanite dok ne odete odande. Ako vas gdje ne prime te vas ne poslušaju, iziđite odande i otresite prah ispod svojih nogu njima za svjedočanstvo.« Otišavši, propovijedali su obraćenje, izgonili mnoge zloduhe i mnoge su nemoćnike mazali uljem i oni su ozdravljali.