Naslovnica ŽUPNE ZAJEDNICE Zbor ''Čarobne frulice''
Dječji zbor

Zbor ''Čarobne frulice'' u svojoj je župi obljubljen i poz­nat po lijepom i skladnom pjevanju. Aktivnost zbora ''Čarobne fruliCE'' je široka i sveobuhvatna. U prvom redu je pjevanje na nedjeljnoj sv. misi u 9.00 sati. Obavezno nastupaju na susretima dječjih zborova ''Zlatna harfa''.

U samim početcima svoga postojanja nastupali su na radio i televizijskim emisijama kao što su: Ra­dio vjeronauk, U početku bijaše riječ, na Dječjem festivalu te su se pripremali i izveli niz mjuzikla za vjeroučitelje u vrijeme Katehetske zimske škole na Šalati. Nosači su zvuka pod imenom: ''Sretan Uskrs'' i ''Sveta Obitelj, čuj srca nam glas''.

Spomenuti dječji zbor broji 50 - 55 članova, što dječaka, što djevojčica. Starosna dob zbora je od predškolskog uzrasta pa do uključivo sedmog razre­da.

PROBE: subotom u 10.00 sati

VODITELJICA ZBORA: s. Lucijana Bobaš

Mk 6, 7-13

U ono vrijeme: Dozva Isus dvanaestoricu te ih poče slati dva po dva dajući im vlast nad nečistim dusima. I zapovjedi im da na put ne nose ništa osim štapa: ni kruha, ni torbe, ni novaca o pojasu, nego da nose samo sandale i da ne oblače dviju haljina. I govoraše im: »Kad uđete gdje u kuću, u njoj ostanite dok ne odete odande. Ako vas gdje ne prime te vas ne poslušaju, iziđite odande i otresite prah ispod svojih nogu njima za svjedočanstvo.« Otišavši, propovijedali su obraćenje, izgonili mnoge zloduhe i mnoge su nemoćnike mazali uljem i oni su ozdravljali.