Naslovnica
80. obljetnica župe

Ove godine naša župa slavi 80. godina svoga postojanja. Tako veliku obljetnicu proslaviti ćemo raznim događanjima.

 

 

 

  • Od 17. do 21. studenog ''Slavlje Božje Riječi'' - neprekidno čitanje Biblije
  • Od 24. do 26 studenog imati ćemo duhovnu obnovu ''Sol zemlje i svijetlo svijeta''. Detalje možete vidjeti OVDJE.

 
Baner

Božja riječ

15. NEDJELJA KROZ GODINU

Mk 6, 7-13

U ono vrijeme: Dozva Isus dvanaestoricu te ih poče slati dva po dva dajući im vlast nad nečistim dusima. I zapovjedi im da na put ne nose ništa osim štapa: ni kruha, ni torbe, ni novaca o pojasu, nego da nose samo sandale i da ne oblače dviju haljina. I govoraše im: »Kad uđete gdje u kuću, u njoj ostanite dok ne odete odande. Ako vas gdje ne prime te vas ne poslušaju, iziđite odande i otresite prah ispod svojih nogu njima za svjedočanstvo.« Otišavši, propovijedali su obraćenje, izgonili mnoge zloduhe i mnoge su nemoćnike mazali uljem i oni su ozdravljali.

Raspored misa

NEDJELJA

7.30 sati

9.00 sati

10.30 sati - župna

19.00 sati

 

RADNI DAN

7.00 sati

19.00 sati