Slavlje Božje Riječi

Od 17.11.2017., poslije jutarnje svete mise, započinjemo s neprekidnim čitanjem BIBLIJE, STAROG I NOVOG ZAVJETA. Čitanje će trajati do 21.11.2017. Svi koji žele čitati mogu se prijaviti i upisati nedjeljom nakon svetih misa ispred crkve, a preko tjedna nakon svetih misa u sakristiji.

Mk 6, 7-13

U ono vrijeme: Dozva Isus dvanaestoricu te ih poče slati dva po dva dajući im vlast nad nečistim dusima. I zapovjedi im da na put ne nose ništa osim štapa: ni kruha, ni torbe, ni novaca o pojasu, nego da nose samo sandale i da ne oblače dviju haljina. I govoraše im: »Kad uđete gdje u kuću, u njoj ostanite dok ne odete odande. Ako vas gdje ne prime te vas ne poslušaju, iziđite odande i otresite prah ispod svojih nogu njima za svjedočanstvo.« Otišavši, propovijedali su obraćenje, izgonili mnoge zloduhe i mnoge su nemoćnike mazali uljem i oni su ozdravljali.