Naslovnica HODOČAŠĆA Hodočašće u Svetu Zemlju - Izrael Hodočašće u Svetu Zemlju - Izrael 2018.
Hodočašće u Svetu Zemlju - Izrael 2018.

Naša župa, u suradnji s agencijom Magdala, organizira hodočašće u Svetu Zemlju - Izrael od 8.10.2018. do 15.10.2018.

Mk 6, 7-13

U ono vrijeme: Dozva Isus dvanaestoricu te ih poče slati dva po dva dajući im vlast nad nečistim dusima. I zapovjedi im da na put ne nose ništa osim štapa: ni kruha, ni torbe, ni novaca o pojasu, nego da nose samo sandale i da ne oblače dviju haljina. I govoraše im: »Kad uđete gdje u kuću, u njoj ostanite dok ne odete odande. Ako vas gdje ne prime te vas ne poslušaju, iziđite odande i otresite prah ispod svojih nogu njima za svjedočanstvo.« Otišavši, propovijedali su obraćenje, izgonili mnoge zloduhe i mnoge su nemoćnike mazali uljem i oni su ozdravljali.