Naslovnica HODOČAŠĆA Hodočašće povjerenja na zemlji - Madrid Hodočašće povjerenja na zemlji - Madrid
Hodočašće povjerenja na zemlji - Madrid

Ovogodišnji Europski susret mladih u organizaciji zajednice iz Taizéa bit će u Madridu, glavnom gradu Kraljevine Španjolske, od petka, 28. prosinca 2018. godine do utorka, 1. siječnja 2019. godine. Zajedničke molitve i razgovori prilikom ove nove etape "Hodočašća povjerenja na Zemlji" pozivaju nas u potragu za putovima mira i povjerenja te angažmanom u našim životima.

 

 

PROGRAM HODOČAŠĆA

 
Baner

Božja riječ

2. NEDJELJA DOŠAŠĆA

Lk 3, 1-6

Petnaeste godine vladanja cara Tiberija, dok je upravitelj Judeje bio Poncije Pilat, tetrarh Galileje Herod, a njegov brat Filip tetrarh Itureje i zemlje trahonitidske, i Lizanije tetrarh Abilene, za velikog svećenika Ane i Kajfe, dođe riječ Božja Ivanu, sinu Zaharijinu, u pustinji. On obiđe svu okolicu jordansku propovijedajući obraćeničko krštenje na otpuštenje grijeha kao što je pisano u Knjizi besjeda Izaije proroka:

»Glas viče u pustinji:

’Pripravite put Gospodinu,

poravnite mu staze!

Svaka dolina neka se ispuni,

svaka gora i brežuljak neka se slegne!

Što je krivudavo, neka se izravna,

a hrapavi putovi neka se izglade!

I svako će tijelo vidjeti spasenje Božje.’«

Raspored misa

NEDJELJA

6.00 sati

7.30 sati

9.00 sati

10.30 sati - župna

12.00 sati

19.00 sati

 

RADNI DAN

6.00 sati

19.00 sati