Budi domaćin mladima na SHKM-u!

Susret hrvatske katoličke mladeži (SHKM) održava se 9. i 10. svibnja u Zagrebu i Zagrebačkoj nadbiskupiji. Na Susret dolaze mladi iz Hrvatske i inozemstva, stoga pozivamo sve vjernike da se uključe u organizaciju SHKM-a primanjem mladih u svoje domove.

Zainteresirani mogu sve informacije dobiti u svojim župama ili poslati upit na e-mail adresu  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript te nazvati na broj 01/4894 866.

Prijaviti se možete ispunjavnjem Obrasca za domaćine mladima, kojeg predajete u svoj župni ured.

Prijave za domaćinstvo otvorene su do 31. ožujka.

Obrazac za domaćine mladima možete preuzeti OVDJE.

SVETA MARIJA BOGORODICA

Lk 2, 16­21

U ono vrijeme: Pastiri pohite u Betlehem i pronađu Mariju, Josipa i novorođenče gdje leži u jaslama. Pošto sve pogledaše, ispripovjediše što im bijaše rečeno o tom djetetu. A svi koji su to čuli divili se tome što su im pripovijedali pastiri. Marija u sebi pohranjivaše sve te događaje i prebiraše ih u svome srcu. Pastiri se zatim vratiše slaveći i hvaleći Boga za sve što su čuli i vidjeli kako im je bilo rečeno. Kad se navršilo osam dana da bude obrezan, nadjenuše mu ime Isus, kako ga je bio prozvao anđeo prije njegova začeća.