Naslovnica KONTAKT

Župnik in solidum: vlč. Mirian Šuvak

Telefon: 01/6180 268

Radno vrijeme župnog ureda

Župni ured radi radnim danom od 16 do 18 sati. Prilikom ulaska u župni ured potrebno je dezinficirati ruke pomoću dezinfekcijskog sredstva na ulaznim vratima uz obavezno nošenje zaštitne maske za lice. Ako bude više osoba ispred ureda, potrebno je držati razmak.

SAKRAMENT ISPOVIJEDI

Ispovjedaonice u crkvi se ne koriste do daljnjega. Umjesto njih, ispovijed je moguća u glazbaoni. U nju se ulazi izvana, pojedinačno, a prilikom ulaska je potrebno dezinficirati ruke pomoću dezinfekcijskog sredstva na ulazu i obavezno nositi zaštitnu masku za lice. Svi ostali koji žele pristupiti sakramentu ispovijedi, čekaju u redu na otvorenom ispred glazbaone držeći razmak među sobom. Ispovijed je radnim danom od 18.15 do 18.45 sati do daljnjega.

SVETA MARIJA BOGORODICA

Lk 2, 16­21

U ono vrijeme: Pastiri pohite u Betlehem i pronađu Mariju, Josipa i novorođenče gdje leži u jaslama. Pošto sve pogledaše, ispripovjediše što im bijaše rečeno o tom djetetu. A svi koji su to čuli divili se tome što su im pripovijedali pastiri. Marija u sebi pohranjivaše sve te događaje i prebiraše ih u svome srcu. Pastiri se zatim vratiše slaveći i hvaleći Boga za sve što su čuli i vidjeli kako im je bilo rečeno. Kad se navršilo osam dana da bude obrezan, nadjenuše mu ime Isus, kako ga je bio prozvao anđeo prije njegova začeća.