Glavni izbornik

PREMA NOVIM EPIDEMIOLOŠKIM MJERAMA OD 28.11. PA SVE DO 21.12.

U CRKVI MOŽE ISTOVREMENO BORAVITI 25 OSOBA!

(NEMA STAJA?IH MJESTA, SAMO SJEDE?A)

SVETA PRI?EST ?E SE PRVO DIJELITI VJERNICIMA U CRKVI, A ONDA VJERNICIMA KOJI PRATE MISU ISPRED CRKVE.

MOLIMO DA VJERNICI KOJI PRATE MISU ISPRED CRKVE TAKO?ER NOSE MASKE I ODRŽAVAJU RAZMAK.

Božja rije?

SVETA MARIJA BOGORODICA

Lk 2, 16­21

U ono vrijeme: Pastiri pohite u Betlehem i prona?u Mariju, Josipa i novoro?en?e gdje leži u jaslama. Pošto sve pogledaše, ispripovjediše što im bijaše re?eno o tom djetetu. A svi koji su to ?uli divili se tome što su im pripovijedali pastiri. Marija u sebi pohranjivaše sve te doga?aje i prebiraše ih u svome srcu. Pastiri se zatim vratiše slave?i i hvale?i Boga za sve što su ?uli i vidjeli kako im je bilo re?eno. Kad se navršilo osam dana da bude obrezan, nadjenuše mu ime Isus, kako ga je bio prozvao an?eo prije njegova za?e?a.