Naslovnica

Glavni izbornik

SRETAN USKRS!

Ne plašite se! Isusa tražite:

Nazare?anina, Raspetoga? USKRSNU!

(Mk 16,6)

Neka vas uskrsnu?e Gospodina našega Isusa Krista ispuni neprolaznom radoš?u!

Neka vas Kristovo uskrsnu?e ohrabri u vjernom svjedo?enju Radosne vijesti!

Dragi župljani, želimo vam

sretan i blagoslovljen Uskrs!

 

Božja rije?

SVETA MARIJA BOGORODICA

Lk 2, 16­21

U ono vrijeme: Pastiri pohite u Betlehem i prona?u Mariju, Josipa i novoro?en?e gdje leži u jaslama. Pošto sve pogledaše, ispripovjediše što im bijaše re?eno o tom djetetu. A svi koji su to ?uli divili se tome što su im pripovijedali pastiri. Marija u sebi pohranjivaše sve te doga?aje i prebiraše ih u svome srcu. Pastiri se zatim vratiše slave?i i hvale?i Boga za sve što su ?uli i vidjeli kako im je bilo re?eno. Kad se navršilo osam dana da bude obrezan, nadjenuše mu ime Isus, kako ga je bio prozvao an?eo prije njegova za?e?a.

Raspored misa

NEDJELJOM

7.30 sati

9.00 sati

10.30 sati

12.00 sati

19.00 sati

 

RADNIM DANOM

7.00 sati

19.00 sati