Naslovnica

Glavni izbornik

Budi doma?in mladima na SHKM-u!

Susret hrvatske katoli?ke mladeži (SHKM) održava se 9. i 10. svibnja u Zagrebu i Zagreba?koj nadbiskupiji. Na Susret dolaze mladi iz Hrvatske i inozemstva, stoga pozivamo sve vjernike da se uklju?e u organizaciju SHKM-a primanjem mladih u svoje domove.

Zainteresirani mogu sve informacije dobiti u svojim župama ili poslati upit na e-mail adresu  Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste iskljuÄŤili JavaScript te nazvati na broj 01/4894 866.

Prijaviti se možete ispunjavnjem Obrasca za doma?ine mladima, kojeg predajete u svoj župni ured.

Prijave za doma?instvo otvorene su do 31. ožujka.

Obrazac za doma?ine mladima možete preuzeti OVDJE.

 

Božja rije?

SVETA MARIJA BOGORODICA

Lk 2, 16­21

U ono vrijeme: Pastiri pohite u Betlehem i prona?u Mariju, Josipa i novoro?en?e gdje leži u jaslama. Pošto sve pogledaše, ispripovjediše što im bijaše re?eno o tom djetetu. A svi koji su to ?uli divili se tome što su im pripovijedali pastiri. Marija u sebi pohranjivaše sve te doga?aje i prebiraše ih u svome srcu. Pastiri se zatim vratiše slave?i i hvale?i Boga za sve što su ?uli i vidjeli kako im je bilo re?eno. Kad se navršilo osam dana da bude obrezan, nadjenuše mu ime Isus, kako ga je bio prozvao an?eo prije njegova za?e?a.

Raspored misa

NEDJELJOM

7.30 sati

9.00 sati

10.30 sati

12.00 sati

19.00 sati

 

RADNIM DANOM

7.00 sati

19.00 sati